Top 10 W5W LED Canbus – Sestavy světlometů do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips automotive lighting

#ad

LED osvětlení vozidla Philips Ultinon Pro6000 W5W T10 se silniční homologací, 6 000 K, schválení specifické pro model jako parkovací světlo/parkovací světlo/polohové světlo, univerzální použití v

#ad
Philips automotive lighting #ad - Navíc můžete využívat až tříletou záruku. V přihrádce na rukavice, zavazadlový prostor nebo jako světlo na armaturu a světlo na čtení. Díky jedinečnému keramickému systému řízení tepla ceralight jsou signální světla philips Ultinon Pro6000 dimenzována na provozní dobu až 10 000 hodin.

Zde lze w5w led univerzálně použít jako výměnný zdroj světla, např. Před nákupem zkontrolujte aktuálně schválený přehled modelů a další právní upozornění na filips. Com/schválení pro silniční provoz. Přejděte nyní na testované bezpečné led žárovky řady Philips Ultinon Pro6000 a zažijte průlomový jas se silniční homologací. *. S optimální teplotou barvy až 6000 kelvinů vytváří led philips ultinon pro6000 w5w jasné bílé světlo, které se velmi blíží dennímu světlu a neunaví ani nezatěžuje oči. W5w led je přizpůsobena své barvě světla na ultinon pro6000 h7 nebo h4 led a zajišťuje tak harmonický, stylový světelný obraz ve světlometu, propůjčuje ale také interiéru vašeho vozidla moderní bílý vzhled.

Schválení světlometu jako stojací světlo, parkovací a polohové světlo bylo uděleno ve formě všeobecného schválení konstrukce ABG pro použití ve vybraných modelech vozidel. Vnitřní osvětlení vozidla nepodléhá na rozdíl od vnějších světelných funkcí žádným zákonným omezením ohledně modelu vozidla nebo světelné funkce. **.
ZnačkaPhilips automotive lighting #ad
VýrobceLumileds #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu11961HU60X2
Modelka1638630
Zárukapodle zákonných požadavků

2. Osram

#ad

Osram NIGHT BREAKER LED W5W, CARSPECIFIC, specifické pro model parkovací světlo/polohové světlo/osvětlení interiéru, 6 000K, první lampa pro dodatečnou montáž schválená pro silniční provoz

#ad
Osram #ad - Až o 80 % nižší spotřeba energie ve srovnání s tradičními halogenovými žárovkami: To může vést ke zvýšení účinnosti vozidla. 6000 kelvinů: velmi vysoká, studená bílá teplota barvy.

Platí pouze pro příslušné země, se schválením nebo pro které platí rovnocenné schválení, jakož i modely vozidel a světelné funkce uvedené v současné době v seznamu kompatibility. Schválené led světlo do vozidla. Univerzální polarita: instalace možná nezávisle na polaritě. Moderní a intenzivní bílé světlo s teplotou barvy podobnou dennímu světlu. Plug & play: rychlý a jednoduchý upgrade na led technologii s řešením Plug & Play. Rychlý a jednoduchý upgrade na LED technologii s řešením Plug & Play. Další podrobnosti najdete na adrese osram. Com/nb-led.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška1
Délka0.4
Hmotnost0
Šířka0.4
Číslo dílu2825DWNBC-02B
Modelka2825DWNBC-B22
Záruka4 roky výrobce

3. Philips automotive lighting

#ad

Philips LED CANBus adaptér pro W5W-LED

#ad
Philips automotive lighting #ad - Adaptér philips led canbus zajišťuje bezproblémové fungování LED Philips Ultinon Pro6000 ve vašem vozidle. Zabraňuje chybným chybovým hlášením v přístrojové desce u vozidel s detekcí poruchy žárovky. Adaptér philips led canbus jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů a vydrží velké fyzické i tepelné zatížení. S třídou ochrany ip65 jsou chráněny před pronikáním prachu a vody, abyste si mohli užívat radost z jízdy po dlouhou dobu. Philips led canbus adaptér pro W5W-LED.
ZnačkaPhilips automotive lighting #ad
VýrobceLumileds #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.04
Šířka1.57
Číslo dílu12956X2
Modelka39722294
Záruka24

4. Alopee

#ad

501 bílá barva Boot RV Camper světlo do zavazadlového prostoru žárovka, Alopee 10 kusů osvětlení interiéru žárovka

#ad
Alopee #ad - Má dlouhou životnost a mají dlouhou životnost. Parametry výrobku: 10 kusů 12 v žárovek, napětí 12 v. Barva: bílá. Pokud máte problémy, neváhejte nás kontaktovat. Záruka 1 rok: nabízíme 1letou záruku. Snadná instalace: Žárovka vnitřního osvětlení se snadno instaluje, není nutné děrovat žádné otvory. Oblast použití: 501 bez chyb je vhodný nejen pro polohové světlo, osvětlení SPZ, ale také pro světlo na čtení a světlo na nástroje. 360° osvětlení: super silný přenos bílého světla, který může osvětlit 360°.
ZnačkaAlopee #ad
VýrobceAlopee #ad
Číslo dílu10XAMLS004DE-w
Modelka10XAMLS004DE-w

5. Osram

#ad

2825CBN-02B, halogenová signální lampa, dvojitý blistr 2 žárovky, OSRAM Cool Blue Intense W5W, až 4 000 K

#ad
Osram #ad - Nezaměnitelný, moderní a individuální vzhled s extra bílým světlem. Až 4 000 kelvinů: kontrastní a zářivě bílé světlo pro nejstylovější a nejmodernější vzhled na ulici. Led vzhled: extra bílé světlo pro stylový vzhled LED. Modrá povrchová úprava. Originální náhradní díly, které překračují všechny minimální standardy ECE.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška0.39
Délka0.97
Hmotnost0
Šířka0.39
Číslo dílu2825CBN-02B
Modelka2825CBN-02B

6. DAJASD

#ad

žárovky halogenová žárovka, pro karavany, světlo do zavazadlového prostoru bílé, 6 ks osvětlení interiéru auta, interiérové osvětlení, DAJASD Vnitřní osvětlení žárovka

#ad
DAJASD #ad - To je velmi praktické a rychlé. Provozní teplota vnitřního osvětlení automobilu je nízká, takže si nemusíte dělat starosti, že se lampa po delší práci roztaví. Osvětlení 360° – led osvětlení interiéru auta může osvětlit 360°, čímž je vzor paprsku lépe proveden, takže paprsek osvětluje každé místo rovnoměrněji a zlepšuje váš zážitek.

Je to ideální autopříslušenství. Spora energie a ochrana životního prostředí – vnitřní osvětlení žárovky má nízkou spotřebu energie a vysoký jas, což je energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Led lampu lze instalovat opravdu bez poškození, Plug and Play a lze ji kdykoli nainstalovat a demontovat. Výkonný odvod tepla – led osvětlení interiéru auta vylepšilo výkonný systém odvádění tepla, aby efektivně vyřešilo problémy s topením a odvodem tepla, prodloužilo životnost vnitřního osvětlení automobilu a bylo možné ho používat po dlouhou dobu.

Velmi rozšířené – led osvětlení interiéru auta se hodí pro celou řadu modelů automobilů a může být použito jako zadní světla, parkovací světla, světla na poznávací značku, světla na palubní desku, světla na karty, couvací světla atd. Snadná instalace – led osvětlení interiéru auta nevyžaduje žádné nářadí pro svařování nebo vrtání otvorů, není nutné měnit kabeláž originálního auta.
ZnačkaDAJASD #ad
VýrobceDAJASD #ad
Číslo díluYSXJ-00458
ModelkaL-CPD-YSXJ-00458
Záruka1+

7. Duokon

#ad

KIMISS Duokon 2 ks T10 LED světlometů Canbus dekodér přístroj proti blikání odpory Error Canceller

#ad
Duokon #ad - Co dostanetenabízíme 24měsíční záruku a 30denní záruku vrácení peněz na naše výrobky, a my jsme plně zodpovědní za všechny problémy s výrobkem. A může vyřešit problém chybového hlášení na displeji přístrojové desky.

Náhrada za canbus t10 led. Oblast použití dekodér led světlometů se hodí pro led světlomety, mlhovky, aby se zabránilo blikání a chyb. Může vyřešit problém, že se led žárovka světlometu po několika minutách vypne. Náhrada za odpory t10 A jsou odolné vůči teplu, aby byla zajištěna maximální pevnost a trvanlivost pro dlouhou životnost. Dobrá montáž pro vadné. Vysoce kvalitní materiály led dekodéry s kvalitními elektronickými součástkami nabízejí spolehlivý výkon.

Takový praktický produkt pro vás. Kompatibilní s canbus t10 Kompatibilní s w5w t10 canbus canceller. Praktičnost tento nový a praktický led dekodér opravuje většinu kolísání proudu během startu motoru, např. Náhrada za adaptér t10 led canbus. V případě problémů se na nás můžete obrátit.
ZnačkaDuokon #ad
Výška0.79
Délka5.12
Hmotnost0.07
Šířka5.12
Číslo dílu0
Modelka0

8. Diamond Vision

#ad

Diamond Vision 2 x W5W T10 12 V 5 W | Xenon Look | Halogenové autožárovky | 8500K Super Ultra White | extrémně dlouhá životnost | 2dílná sada | zkušební značka E | w09-44-89/XY

#ad
Diamond Vision #ad - Až o 100% bělejší světlo než u běžných halogenových žárovek. Viz dopravní značky, objekty a překážky kontrastně a v přirozených barvách. Světelný kužel delší až o 20 m než u běžných hořáků.

Schváleno a bez registrace díky e-zkušební značce. To snižuje únavu a zvyšuje vaši bezpečnost. Rozpoznejte překážky nebo nebezpečí výrazně dříve a snadněji, abyste na ně mohli co nejrychleji a nejbezpečněji reagovat. Prvotřídní sportovní vzhled bez nepříjemných obtížností. Přesná zástrčka ideálně přizpůsobená patici w5w t10 Tím se na palubním počítači nenachází žádná chybová hlášení a můžete si ihned užívat své nové halogenové žárovky Ultra White.

Dvakrát tak dlouhá životnost jako klasické halogenové hořáky. Naše xenonové světelné zdroje lze snadno zabudovat a používat. Rovky w5w t10 v moderním xenonovém vzhledu jsou se svými 8500 kelviny nejen extrémně světlé, ale překonávají většinu běžných světelných zdrojů o dvojnásobek.
ZnačkaDiamond Vision #ad
VýrobceDiamond Vision #ad
Číslo díluw09-44-89/XY

9. riuty

#ad

LED blikající dekodér 2 ks T10 LED výstražný adaptér Canceller adaptér bezchybný dekodér světlomet odpor pro t10 odpor t10 canbus adaptér t10 led dekodér t10 led dekodér t10, LED dekodér světlometů

#ad
riuty #ad - Adaptér t10 canbus. Odpor t10 Díky tomuto projektu jsou led žárovky plně napájeny proudem bez chyb nebo blikání. Snadná instalace: obsahuje zástrčku a zdířky. T10 led dekodér. Snadné připojení a přehrávání, nejsou nutné žádné změny.

Dekorace proti blikání: u tohoto projektu je led lampa plně napájena proudem a nedochází k chybám nebo blikání. T10 w5w led canbus. Lze instalovat každý typ led lampy t10, aniž byste si museli dělat starosti s varovnými hlášeními na přístrojové desce. Nedělejte si tedy žádné starosti, že se výrobek neustále mění. Proto je silně odolný proti nárazu a poškrábání a současně odolný proti vlhkosti a korozi. Prémiová kvalita: vyrobeno z kvalitního materiálu abs pro maximální trvanlivost.

Můžete instalovat jakýkoliv typ led lampy t10, aniž byste si museli dělat starosti s varovnými hlášeními na přístrojové desce. Reference kŘÍŽek: t10 t15 147 152 158 159 161 168 175 184 192 193 194 194na 1250 1252 259 280 2450 2652 288. 21 21 225 2827 2886x 2921 3652 447 464 501 516 558 579 655 656 901. Vysoký výkon: profesionální výroba podle původních specifikací, stabilní výkon, vysoká kvalita a vysoká spolehlivost.
Značkariuty #ad
Výrobceriuty #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.07
Šířka3.94
Číslo díluriuty9aw8s1ub2o

10. Osram

#ad

Počet 2, 1 skládací krabička, Osram LEDCBCTRL101 LEDriving lampa Canbus Control Unit 5 W

#ad
Osram #ad - Obchází detekci poruchy žárovky vozidla: zabraňuje chybovým hlášením v palubních počítačích díky LED lampám. Led vybavení přesně provedeno. Osram led canbus control unit cbctrl101: Příslušenství pro LED žárovky Retrofit. 5 w, 21 w nebo 50 w: užijte si výhody svého led řešení výměnou běžných žárovek. Vhodné pro všechna vozidla: vhodné pro většinu modelů vozidel s automatickou detekcí poruchy žárovky.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM GmbH #ad
Výška1.26
Délka5.28
Hmotnost0.05
Šířka3.78
Číslo díluLEDCBCTRL101
ModelkaOSCANBUS101
Záruka3 roky