Top 10 Cold Steel Bowie – Outdoorové nože s pevnou čepelí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cold Steel

#ad

Outdoorový nůž, lovecký nůž, včetně pouzdra na opasek, Drop Forged Survivalist, černá, G10, čepel: 2,3 cm, Cold Steel 36MH Steel

#ad
Cold Steel #ad - Epel: 2, 3 cm čepel. Celková délka: 33 cm. Ra na krk. Erné strukturované g10 rukojeti černé pouzdro na opasek Secure-Ex. Jednodílná, šedá, teflonem potažená konstrukce 521 s vysokým obsahem uhlíku.
ZnačkaCold Steel #ad
VýrobceCold Steel #ad
Výška2
Délka13
Hmotnost1
Šířka3
Číslo dílu36MH
Modelka36MH
Zárukane

2. GREIFS

#ad

Ušlechtilý nůž pro přežití pro vybavení Bushcraft, nůž černá, lovecký nůž, GREIFS® Outdoorový nůž MILAN z oceli D2 s kydexovým pouzdrem a křesadlem, řezbářský nůž

#ad
GREIFS #ad - Tak vzniká nezničitelný nůž, který vydrží nejtvrdší vložky. Kupte nyní k úvodní nabídce! Díky integrované sponě na opasek a vysoce kvalitní pochvě z Kydexu máte svůj nůž vždy po ruce.

Epel je vyrobena z jednoho kusu průběžné speciální oceli d2 a rukojeť je z kompozitního materiálu G10 Křesadlo, připevněné na pouzdře, umožňuje zapálit oheň v každé situaci a počasí. Nůž s pevnou čepelí o délce 11 cm smí být legálně veden s sebou a doprovází vás tak na všech dobrodružstvích. Outdoorový nůž s pouzdrem a křesadlem obdržíte v ušlechtilé, černé dárkové krabičce.
ZnačkaGREIFS #ad
VýrobceGREIFS #ad
Výška0.79
Délka9.06
Hmotnost1.1
Šířka2.36
Číslo díluMILANDIV

3. Gerber

#ad

Délka čepele: 12,2 cm, Coyote, 31-003615, Gerber Nůž s hladkou čepelí a pouzdrem, silná čepel Blade Survival s pevnou čepelí

#ad
Gerber #ad - Ostrá, 2 cm s keramickým povrchem, rovná čepel z ušlechtilé oceli 12, čepel a rukojeť kované z jednoho kusu. Protiskluzová rukojeť z gumy a nylonu pro bezpečné držení v každé situaci, užitečné poutko na krk, konec rukojeti lze použít jako kladívkovou hlavici.

Praktické nylonové pouzdro na opasek s bezpečnostním uzávěrem pro uložení bez kývání nebo klapání. Rozsah dodávky: 1 x gerber stronramenní popruh survival knife, 2 cm, celková délka: 24, délka čepele: 12, barva: Coyote, 1 x pouzdro, hmotnost: 309 g, materiál čepele: 420HC, 8 cm, 31-003615. Robustní nůž pro všechny outdoorové aktivity, lov a přežití, ideální pro různé řezné práce nebo vyřezávání.
ZnačkaGerber #ad
VýrobceGerber #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.08
Šířka27.17
Číslo dílu1027826
Modelka453088
ZárukaŽádné

4. Cold Steel

#ad

Střední, černá, Cold Steel Men's 17T Kobun

#ad
Cold Steel #ad - Tento nůž má obzvlášť tenkou čepel, což z něj dělá ideální lehký nůž na boty. Tento nůž je kvalitní produkt ze sortimentu Battle-Merchant.

Materiál čepele: japonská ušlechtilá ocel z 8 a / rukojeť: cca 11, 1 cm dlouhá, kray-ex / celková délka: cca 25, 1 cm / délka čepele: cca 14 cm / tloušťka čepele: cca 3 mm / hmotnost: cca 125 g. E-mailem, skenováním, faxem nebo poštou. Stejně jako tanto nože od cold Steel má Kobun zesílenou špičku v tanto stylu. Tento výrobek se prodává pouze dospělým. Potřebujeme kopii tvého občanského průkazu, řidičského průkazu apod.
ZnačkaCold Steel #ad
VýrobceCold Steel #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost0.26
Šířka5
Číslo dílu17TZ
Modelka17TZ
Záruka2Y

5. Wolfgangs

#ad

Wolfgangs Veriti Neck Knife nůž – včetně pouzdra Kydexu a kuličkového řetízku na krk k zavěšení – Mini Survival Outdoor nůž pro jakékoliv použití

#ad
Wolfgangs #ad - Wolfgangs originál – u originálních produktů wolfgangs se můžete bezpodmínečně spolehnout na dvě věci: Vynikající kvalita zpracování a kompetentní podpora. Rychle otevřete balíčky v každodenním životě nebo při dalším výletu do přírody.

Rychle připraveno k uchopení – pouzdro kydex lze nosit pomocí řetízku přímo na hrudi. Vždy s sebou: jako praktický edc every day carry vás nůž wolfgangs neck knife podporuje v mnoha oblastech života. Ať už v každodenním životě pod oblečením nebo při kempování v divočině, rybaření a vyřezávání, nůž je bleskově tažený. Legal vĚdĚt – nože wolfgangs neckknives jsou legální s délkou čepele pod 6 cm, aby je mohly nosit v Německu.

Vysoce kvalitní materiál – malý nůž na zavěšení je vyroben z jednoho kusu nejlepší oceli 440C a patří mezi druhy oceli k univerzálním účelům s vysokou odolností a nadprůměrně dlouhou životností. Protože víme: ke každému velmi dobrému nože patří také velmi dobrý servis! .
ZnačkaWolfgangs #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost0.4
Šířka0.01

6. SK Wild Ones

#ad

Balder, pevná čepel – outdoorový nůž pro přežití s rukojetí G10 – outdoorový nůž pevný – z oceli D2 Survival nůž pro kempování, SK Wild Ones® Outdoorový nůž Survival – lovecký nůž

#ad
SK Wild Ones #ad - Zkušený outdoorový společník: objevte pevný outdoorový nůž sk wild ones loki, který byl vyvinut speciálně pro vzrušující dobrodružství v přírodě. Epel je odborně vyrobena z kvalitní oceli d2 61 HRC, broušená na mimořádnou ostrost z výroby a dimenzována na trvalou trvanlivost.

Kvalita bez kompromisů: pro náš nůž bushcraft balder d2 s rovnou čepelí a v edici titanově šedé jsme kladli zvláštní důraz na výběr materiálů a bezvadné řemeslné umění. S čepelí o délce 10, 5 cm je nůž legálně ovladatelný/přenosný a vhodný pro outdoorové aktivity. Toto pouzdro vyrobené z robustních materiálů má přídavný dangler s integrovanou a funkční karabinou pro větší komfort a trvanlivost. Další bonusy: naše outdoorová sada kempinkových nožů jde daleko za hranice a zahrnuje křesadlo s upevňovacím lanem.

S těmito nepostradatelnými doplňky jste nejlépe vybaveni pro nadcházející outdoorové dobrodružství a můžete začít bez prodlení. Kompletní s pouzdrem: náš nůž kydex se dodává se speciálně vyvinutým outdoorovým pouzdrem z kůže. Tento nůž na přežití je nezbytností pro milovníky outdoorového přežití a slouží jako nepostradatelný nástroj ve volné přírodě. Mnohostranné využití: ať už dělíte palivové dřevo, prořezávání lan přes nebo filetování ryb, náš nůž pro přežití je vaším spolehlivým průvodcem.
ZnačkaSK Wild Ones #ad
VýrobceSK Wild Ones #ad

7. Cold Steel

#ad

Cold Steel Nůž dýka Hide Out plastové pouzdro s řetízkem Celková délka: 16. 5 cm, 192507

#ad
Cold Steel #ad - Materiál rukojeti: Kraton. 62 cm - délka rukojeti: 9. Včetně pouzdra na nože z tvarovaného plastu. 51 cm - délka čepele: 7. Ez: hladký. Materiál čepele: nerezová ocel - AUS-8. Celková délka: 16.
ZnačkaCold Steel #ad
VýrobceCold Steel #ad
Výška1
Délka7
Hmotnost0.2
Šířka2
Číslo dílu49NDE
Modelka49NDE

8. Cold Steel

#ad

1917 Frontier Bowie

#ad
Cold Steel #ad - Výrobce: Cold Steel. Typ: nůž. Vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality. Ocel 1055 uhlík. Cold steel 1917 Frontier bowie 88Csab.
ZnačkaCold Steel #ad
VýrobceCold Steel #ad
Výška4
Délka20
Hmotnost2.85
Šířka6
Číslo dílu88CSAB
Modelka88CSAB

9. Cold Steel

#ad

Vícebarevný, Cold Steel CS-35AC outdoorový nůž-San Mai Magnum Tanto II délka čepele: 19,05 cm

#ad
Cold Steel #ad - 05 cm. Materiál čepele: nerezová ocel - VG-10 Ez: hladký. Hmotnost: 318, 08 g. 32 cm - délka čepele: 19. Materiál rukojeti: Kraton. Celková délka: 33.
ZnačkaCold Steel #ad
VýrobceCold Steel #ad
Výška1
Délka14
Hmotnost1
Šířka3
Číslo dílu35AC
Modelka35AC

10. KOMWERO

#ad

KOMWERO Lovecký nůž, G10 – Full Tang kempinkový nůž pro lovce Wander Bushcraft Fishing, pevná čepel s pouzdrem Kydex, ostrý survival nůž pro venkovní použití s ocelí D2

#ad
KOMWERO #ad - Proporce mezi čepelí a rukojetí jsou vyvážené – nůž tak dobře padne do ruky a lze jej optimálně používat. Délka čepele činí 12, 5 cm a délka čepele je 11, čímž se snižuje riziko zranění. Lovecký nůž s černou dárkovou krabičkou je perfektním dárkem pro otce, kteří mají rádi outdoorové aktivity.

Iroké spektrum použití: můžete hřbet nože otřít o křemen, manžela a přátele, abyste vytvořili oheň. Tvrdost činí 59–61hrc a tloušťka čepele činí 3, 8 mm. Epel je od konce rukojeti až ke špičce nože dlouhá 24, 5 cm. Design full tang: full tang rukojeť je design, při kterém se do rukojeti přidává kov, aby se zvýšila hmotnost rukojeti. Protiskluzová rukojeť g10: nůž pro přežití komwero padne obzvlášť dobře do ruky. Pohodlné nošení v každodenním životě: připevněte dodávané pouzdro kydex na svůj bederní pás nebo jej noste otvorem na lanko.

Ergonomická protiskluzová rukojeť G10 se dobře hodí do malých i velkých rukou. Lovecký nůž sedí pevně v kapse nože, 5 cm. Nůž na opasek s vynikající rovnováhou rukojeti čepele pro zlepšení praktičnosti a pro příjemný zážitek z používání. Lovecký nůž s ostrou čepelí: outdoorový nůž je z kvalitní oceli d2 pro vynikající tvrdost, vylepšenou trvanlivost řezu a odolnost proti rzi.
ZnačkaKOMWERO #ad
VýrobceKOMWERO #ad
Výška0.01
Délka9.65
Hmotnost0.5
Šířka0.01
Číslo díluKO-XZLJ-DE